3 Star Hotel v
San Benedetto del Tronto

Svátky v Marche

Hotel Maestrale je tříhvězdičkový hotel, jež stojí v klidné části města San Benedetto del Tronto. Toto malebné turistické město se nachází na pobřeží Jadranského moře ve střední Itálii. Město zvané královnou Palmové riviéry proslulé svou nádhernou promenádou podél moře, jemnou, zlatou pláží, dlouhou cyklostezkou a okouzlující okolní krajinou.

Náš hotel se nachází 350 metrů od moře. Skládá se z 29 útulných a prostorných pokojů, z nichž každý disponuje balkónem, koupelnou se sprchovým koutem, televizorem LCD a WI-FI zdarma.

Je ideálním místem pro strávení prázdnin: najdete zde pohodlnou, písečnou pláž a klidné prostředí pro rodiny, nekonečné noci plné zábavy pro mladé a pro milovníky sportu širokou škálu aktivit.

 

Služby

Nachází se zde i recepce, klimatizovaná restaurace, bar se zahrádkou vybavenou stolky a židlemi, jež jsou k dispozici našim hostům po celý den, zahrada s dětským koutkem, rekreační místnost s pingpongovým stolem, stolním fotbalem, televizorem a konzolou pro videohry, posilovna a rezervované parkoviště v bezprostřední blízkosti hotelu.

Pokoje

Veškeré místnosti jsou klimatizované a útulně zařízené. V hotelu Maestrale neformální atmosféra a diskrétní a přitom pozorné rodinné vedení společně s domácí kuchyní přispějí k tomu, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Zadejte web

Kde Se Nacházíme

Hote Maestrale
San Benedetto del Tronto

Via Fosse Ardeatine, 12 63074
San Benedetto del Tronto (AP) - Italii
Tel: (+39) 0735 658302
Fax: (+39) 0735 658302
Email: info@maestralehotel.it

Zadejte web